• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

08.12.2021r. w gmachu Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2021/2022. Naszą placówkę reprezentował najlepszy uczeń - zdobywca stypendium - Konrad Dziarski z klasy 4bt. Jest to szczególne wyróżnienie, ponieważ zaproszono jedynie 5 wybranych szkół średnich z całego województwa mazowieckiego, w tym dwie z Warszawy - liceum oraz nasze technikum.
Gości powitał Pan Bogusław Fidelus, Dyrektor Wydziału Kształcenia Ponadpodstawowego i Zawodowego. Następnie Mazowiecki Kurator Oświaty, Pani Aurelia Michałowska odczytała pismo skierowane do młodzieży od Prezesa Rady Ministrów, Pana Mateusza Morawieckiego oraz wręczyła stypendia zaproszonym. Pani Kurator podziękowała uczniom, nauczycielom i dyrektorom szkół za pracę i wkład w osiągane wyniki, życząc by uczniowie zawsze sięgali najwyżej, nawet do  gwiazd...
Postawa Konrada Dziarskiego jest godna naśladowania, tym bardziej że nasz najlepszy uczeń otrzymał stypendium już kolejny raz...

Jacek Suwała - wychowawca klasy 4 bt.

IMG 4181

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook