• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

Jak co roku 6 grudnia mury naszej szkoły odwiedził Święty Mikołaj. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w quizach związanych z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia oraz powalczyć przy stole do tenisa stołowego.

Na uczestników i zwycięzców czekały słodkie nagrody.

Największą pulę nagród za wiedzą o tradycjach mikołajkowo-bożonarodzeniowych wywalczyli uczniowie klasy 2at (Filip Łempicki, Daniel Wiśniewski, Łukasz Smoderek) i reprezentacja klas maturalnych (Patryk Pawłowski, Rafał Michalski, Wiktor Boryc).

W konkursie listów do św. Mikołaja wygrał Patryk Pawłowski z klasy 4bt.

Przy stole do tenisa stołowego uczniowie mieli okazję zmierzyć się z nauczycielami wychowania fizycznego, a każdy uczestnik wrócił ze słodkim upominkiem.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy nagród.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       aut. Piotr Chamera

mikolajki 3

mikolajki 3mikolajki 3mikolajki 3

 IMG 4154

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook